Deutsch Kommunikativ

Improve Your German Language Skills

We help you

 

Business training courses and and conversation classes in German. We are located in Kraków.

Great atmosphere + efficiency = awesome language training!

 

Competence

Teaching is our passion. For over 20 years we have been collecting our experience in different environments, such as public schools, language schools and corporates, in different countries like Hungary, Germany and Poland.

w

Communication

We just love clear and friendly communication. It makes our life easier and our mood better, plus our job more effective and enjoyable. Honesty and politeness form a great combination.

Atmosphere

It’s crucial for us to live and work in a friendly, stress-free and accepting atmosphere. We simply love the easy-going way of life. Don’t forget: Laughing makes  you live longer!

Success

Nice atmosphere does not exclude effectiveness. Far from it! We do focus on achieving your goals. Because for us it’s important that you feel good and improve your language skills. Like a perfect gift: nicely packed with valuable inside.

 

Typowa szkoła gdzie codziennością są niekończące się ćwiczenia gramatyczne, które nie wnoszą (prawie) nic do umiejętności mówienia..odpytywanie z pojedynczych słówek..powtarzanie tego samego zdania przez każdego z uczestników gdzie największą wagę przykłada się do zaznaczenia różnicy między ö i ü.. nudne teksty.. NIC Z TYCH RZECZY! 🙂
Tutaj można nauczyć się bardzo praktycznych zwrotów używanych na co dzień w niemieckojęzycznych krajach, przełamać barierę mówienia w języku obcym, dowiedzieć się który ze znanych niemieckich literatów jest autorem słów „Leck mich am Arsch”, skosztować przepysznych krówek i naprawdę czerpać przyjemność z nauki.
Brałem udział w dwóch kursach organizowanych przez Deutsch Kommunikativ i niebawem wybieram się na kolejny zatem z czystym sercem i spokojnym sumieniem – POLECAM! 🙂

RAFAŁ JEŻ

Lekcje z Attilą to czysta przyjemność, zero stresu czy wstydu przed mówieniem, nawet jeśli tak jak ja nie ma się zbyt wiele do powiedzenia po niemiecku. Jedyne czego żałuję, to że za rzadko mogłam uczestniczyć w zajęciach, ale jestem pewna, że będę kontynuować naukę w tej szkole. Zdecydowanie polecam wszystkim, którym zależy na praktycznej nauce niemieckiego.

ANETA SŁABOSZ

Всем советую курсы в этой школе! Если Вам интересна живая немецкая речь, то Deutsch Kommunikativ – то, что Вам нужно ♥

VLADYSLAVA BEROZKINA

Attila to gość, który potrafi prowadzić rozmowę po niemiecku z kimś, kto w tym języku prawie nie mówi. W dodatku jego rozmówca czuje się swobodnie, wszystko rozumie, a rozmowa jest ciekawa. Gdybym nie doświadczył, nie wiedziałbym, że to możliwe. Najlepszy nauczyciel języka jakiego spotkałem.
PS: nie zapisujcie się, bo dla mnie miejsca może zabraknąć 😉

ANDRZEJ EKIERT

Miałem okazje uczestniczyć w kursie Deutsch Intensiv – 4 spotkania w tygodniu po 90 minut przez 3 tygodnie. Kurs zawierał wiele praktycznych zagadnień związanych z językiem biznesowym: Redemittel fur einen Vortrag, Redemittel fur Diskussionen Interkulturelle Kommunikation lub Vorstellungsgesprach. Szczególnie część dotycząca: Vorstellungsgesprach okazała się dla mnie bardzo pomocna i pomogła przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych w języku niemieckim. Zajęcia bardzo interaktywne, wiele dyskusji, praktycznych tematów, 6 osobowe grupy. Bardzo polecam

PIOTR HUK

Attila is truly inspiring and using creative techniques. I’d be more than happy to recommend his courses as he is representing a brand new approach and redefining the meaning of teaching. It feels more like working in a team rather than just simply listening a monotonic lecture. It was nice to meet you Attila! 🙂

DÁNIEL SZABÓ

Attila to niesamowicie sympatyczny i wesoły facet, a jednocześnie porządny nauczyciel. Na jego zajęciach bardzo dużo się rozmawia, co ogromnym plusem. Przy Attili nie trzeba się wstydzić swoich braków w języku niemieckim. Zajęcia są urozmaicone, nie korzystamy jedynie z podręcznika.
Język niemiecki w Krakowie – tylko z Attilą! 🙂 serdecznie polecam!

AGATA POLOK

Deutsch Intensivkurs jest idealny dla osób pracujących – codzienne spotkania przez trzy tygodnie w godzinach popołudniowych. Różnorodność tematów sprawia, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie, a Attila zawsze chętnie przyjmuje propozycje zagadnień do omówienia 🙂 Nie jest to typowa szkoła językowa z utartymi schematami, lecz zajęcia prowadzone są bezstresowo w przyjaznej atmosferze 🙂 Polecam każdemu! 🙂

DARIA ROMANCZYK

Students

Groups

Topics

Chocolate cookies and krówki